Serwis centrumzyciairodziny.org używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Rozumiem Polityka Cookies .

Przedstawiamy Państwu najnowszy numer kwartalnika Przyjaciel Rodziny. Magazyn jest wydawany przez Fundację Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny.

Mogą w nim Państwo znaleźć wiele bardzo ciekawych i inspirujących artykułów poświęconych wychowaniu młodego pokolenia, relacjom w rodzinie, ciekawostki historyczne i krajoznawcze, inspiracje kuchenne, propozycje na spędzenie wolnego czasu z rodziną, porady oraz informacje na temat aktualnie prowadzonych przez Fundację działań.

Aktualny numer Przyjaciela mogą Państwo zamówić wypełniając poniższy formularz lub kontaktując się z nami bezpośrednio tel.: (22) 629 11 76 a także mailowo: przyjaciel@czir.org lub biuro@czir.org

Kwartalnik Przyjaciel Rodziny wysyłamy bezpłatnie.

Informujemy jednocześnie, że Fundacja Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny utrzymuje się jedynie z ofiar Dobroczyńców. Dlatego też prosimy o wsparcie naszych działań – w tym również redakcji i wydruku Przyjaciela Rodziny – poprzez dobrowolny datek:

nr konta PLUS BANK S.A.:
70 1680 1248 0000 3000 2187 3168
z dopiskiem: Przyjaciel Rodziny.

Serdecznie dziękujemy!

egz.
Informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane przez
Fundację Centrum Wspierania Inicjatyw Dla Życia i Rodziny z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 42/501 (administrator danych) w celu informowania o przebiegu kampanii oraz realizacji działań statutowych, w tym do informowania o organizowanych akcjach społecznych. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu i poprawiania swoich danych.
* pola wymagane

Archiwalne numery Przyjaciela Rodziny mogą Państwo znaleźć pod adresem ISSUU: https://issuu.com/centrumzyciairodziny.